سه خبر از کارگاه ...

1. خبر اول این که انجمن ادبی چوک در حرکتی نو و مبتکرانه اقدام به انتشار اولین نشریه الکترونیکی داستانی را کرده است و بنده هم به عنوان عضوی کوچک در مقام سردبیری این نشریه خواهم بود. برای این نشریه کمک زیادی نیاز داریم تا این طفل نوپا مانند این انجمن که چهارمین سال فعالیتش را می گذارند، تبدیل به درختی تنومند شود. مطالب ارسالی برای این نشریه را به ای میل بنده، mosiomard@gmail.com می توانید ارسال کنید. تیراژ بالای این نشریه می تواند شما را برای ارسال مطلب در آن ترغیب کند.

از طریق ای میل زیر هم می توانید نشریه را درخواست کنید تا برایتان ارسال گردد.

chookstory@gmail.com

با مشترک شدن در گروه گوگل زیر هم می توانید هر ماه نشریه را به طور رایگان دریافت نمایید.

stop4story@googlegroups.com2. خبر دوم، جشنواره ای است که با همکاری فرهنگسرای خاوران برگزار کرده ایم. برای شرکت در جشنواره به وبلاگ http://traffickh.persianblog.ir مراجعه کنید و با توجه به شرایط حضور در این جشنواره، داستان خود را ارسال نمایید. موضوع جشنواره، ترافیک و هوای آلوده است.3. خبر سوم هم این که کارگاه داستان نیم دایره که با مدیریت بنده ارائه می شود، در نظر دارد در اولین چهارشنبه مهرماه آزمونی داستانی برگزار کند تا مرحله جدیدی از کارگاه را تجربه کند. این آزمون برای تمام علاقمندان برگزار می شود و شرط حضور در این کارگاه قبول شدن در این آزمون (14 نمره از 20 یا 70 نمره از 100) می باشد. نصف سؤالات این آزمون معلومات عمومی و نصف دیگر آن توانایی نویسنده است. بنابراین نویسنده در هر کدام از بخش ها به طور میانگین باید 7 نمره از 10 نمره را بیاورد. برای دوستانی که قبول نمی شوند هم جلسه ای در یکی از روزهای دیگر هفته به غیر از چهارشنبه در نظر گرفته خواهد شد.

این آزمون می تواند محکی باشد برای تمام کسانی که دوست دارند موقعیت و اطلاعات خود را در حوزه ادبیات داستانی بسنجند. زمان آزمون چهارشنبه هفتم مهرماه 7/7/1389 ساعت 16 در فرهنگسرای خاوران، طبقه دوم، شبکه همکاری ها، سالن اجتماعات کانون ها می باشد.

مسلماً خبر این آزمون باز هم به اطلاع دوستان خواهد رسید. دوستان می توانند از طریق وبلاگ کارگاه به آدرس http://nimdayereh.persianblog.ir در جریان اخبار کارگاه قرار بگیرند.

/ 3 نظر / 35 بازدید
افسانه

با سلام لطفا این سوال ها را در وب هم بگذارید. تشکر

محدثه حسینی

سلام/ ولابلا با داستان "سالاد کاهو" به روزم شد منتظر نظرات خوب شما هستم روزهاتون آلبالویی! . . . محدثه/9 ساله/تهران