دو جلسه از عناصر داستانی برگزار شد

کارگاه داستان نیم دایره را با قدرت ادامه می دهیم. دو هفته از تدریس عناصر داستانی در این کارگاه گذشت. شخصیت پردازی، دیالوگ، لحن، زاویه دیدها، فضاسازی و صحنه پردازی گفته شده است. احتمالاً دو جلسه دیگر لازم است که عناصر داستان به طور کامل تمام شود. قرار بود از ابتدای مهرماه شروع به تدریس مکاتب ادبی کنیم. اما از 19 مهرماه، یعنی جلسه سوم پاییز مکدو جلسه داتب ادبی را شروع می کنیم.

همه مطالبی که در این چند هفته گفتیم را به مرور زمان روی همین وبلاگ قرار می دهیم. در صفحات جانبی وبلاگ خواهیم گذاشت تا دوستان همیشه بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. برای دوستانی هم که در تهران بودند و نتوانستند در این دوره چهار هفته ای شرکت کنند، در صورت نیاز یک دوره چهار روزه فشرده در فرهنگسرا برگزار می کنیم. البته به شرط این که تعداد به حد نصاب 15 نفر برسد.

دوستانی که تمایل دارند، از طریق کامنت روی همین وبلاگ می توانند درخواست خود را به ما بدهند.

ممنون.

 

/ 3 نظر / 12 بازدید
فروشگاه فیلم AAP

سلام، عید فطرت مبارک، دمت هم گرم؛ به وبسایت ما هم سر بزنی خوشحال می شیم. فروش انواع فیلم های DVD و DIVX و سریال های خارجی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت قیمت: DVD (هر فیلم) : 800 تومان DIVX (هر فیلم) : 250 تومان سریال (هر دی وی دی): 1000 تومان

سلام واقعا می شه تو این کوه نوردی ها شرکت کرد راستش من خیلی وقت بود دنبال همچین چیزی می گشتم با دیدین این پست واقعا خوشحال شدم. میشه ارتون بخواهم شرایط عضویت و شرکت تو این برنامه رو بهم بگید؟