کارگاه داستان و کانون داستان نیم دایره

.نویسنده تنها نیمی از داستان را روایت می کند، و خواننده خود نیم دیگر را می آفریند

سلام.

کارگاه به دلیل پاره ای مسائل اجرایی، فعلاً برگزار نمی شود. تمام تلاشمان را می کنیم که تا قبل از 15 آبان دوره جدید کارگاه را با تدریس ویراستاری آغاز کنیم.

تلاشمان این است که داستان اعضای کارگاه، نقدها، بحث هایی که می شود، کتاب هایی که معرفی می شوند و حتی نقد کتاب هایی که به نظر ما کتاب های ارزشمندی هستند را روی این وبلاگ قرار دهیم. همه این ها در ابتدا نیاز به همکاری یک مکان فرهنگی دارد که در تلاشیم که به دست بیاوریمش. چند قول همکاری از دوستان فرهنگی مان در منطقه 14 و 15 تهران گرفته ایم که امید است در طی هفته اول آبان ماه این قول را عملی ببینیم.

از همکاری و توجه دوستان به این کارگاه کمال تشکر را داریم. ما را از طریق همین وبلاگ دنبال کنید

هیئت دبیره کارگاه نیم دایره

 


نویسنده : مصطفی مردانی mostafa mardani ساعت ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳۸۸/٧/۳٠
تگ های این مطلب:کارگاه داستان ¡تگ های این مطلب:تعلیق کارگاه


دوره فشرده ی آموزش اصول ویرایش و نگارش طی چهار جلسه توسط کارشناس ادبیات داستانی سرکار خانم تهمینه رستمی در فرهنگ سرای اخلاق کارگاه داستان نیم دایره.
زمان: چهارشنبه ها - ساعت 16 الی 18
مکان: تهران، منطقه 14، خیابان 17 شهریور، پایین تر از میدان شهدا، خیابان شهید کاظمی، فرهنگسرای اخلاق، طبقه دوم.


نویسنده : الهه هوشیاری ساعت ٦:٤۳ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳۸۸/٧/٢۳
تگ های این مطلب:آموزش ویراستاری ¡تگ های این مطلب:نیم دایره ¡تگ های این مطلب:کارگاه داستان ¡تگ های این مطلب:فرهنگسرای اخلاق


احتمال بسیار زیاد تدریس مکاتب ادبی را در کارگاه داستان نیم دایره حذف کنیم. و روز کلاس را به سه شنبه ها تغییر خواهیم داد. به جای آن یکی از دوستان من برای سه تا چهار جلسه تدریس ویراستاری خواهد داشت. و بعد از آن به خاطر حضور یکی از اساتید دانشگاه در جمع ما، کارگاه را به صورت دیگری اداره خواهیم کرد و برای هر جلسه ورودی ناچیزی خواهیم گرفت. نام این دوستان را تا قبل از زمان قطعی شدن، اعلام نخواهیم کرد.

صفحه های مربوط به عناصر داستان در حال بازسازی است. می توانید از گوشه وبلاگ در مورد آنها بخوانید.


نویسنده : مصطفی مردانی mostafa mardani ساعت ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳۸۸/٧/۱٩
تگ های این مطلب:کارگاه داستان ¡تگ های این مطلب:آموزش ویراستاری ¡تگ های این مطلب:نیم دایره


کارگاه داستان نیم دایره هر جمعه گشت و گذاری در کوه، ادبیات، موسیقی، شعر و سینما دارد. قرار ما هر جمعه ساعت 9 صبح، میدان درکه.

در این قرار کوهی، داستان خواهیم خواند، شعر خواهیم شنید، و از وبلاگ گرفته تا ادبیات و سینما و فوتبال صحبت خواهیم کرد. پس داستانتان را همراه خودتان بیاورید! شعرهایتان را حفظ کنید و حافظه جمعی خودتان را تکان بدهید!

شماره هماهنگی : 09373753001

مصطفی مردانی

 

روز یک شنبه، هم طبق قراری که گذاشتیم در طبقه دوم فرهنگسرای اخلاق، ادامه بحث عناصر داستان را خواهیم داشت.


نویسنده : مصطفی مردانی mostafa mardani ساعت ٢:٤٦ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳۸۸/٧/٢
تگ های این مطلب:کوه های درکه ¡تگ های این مطلب:ادبیات داستانی ¡تگ های این مطلب:وبلاگ نویسی ¡تگ های این مطلب:کارگاه داستان